F.A.M.A JUBILATKA OD MALUCHA DO SENIORAPL |  EN

Z SUBITO PO FILMOWYCH EKRANACHWyruszaliśmy już z nimi w muzyczną podróż po Europie. W środę 18 października muzycy smyczkowego kwartetu Subito zapraszają na filmowe wspomnienia ekranowych hitów w kameralnych aranżacjach.
Kwartet smyczkowy Subito tworzą filharmoniczni muzycy, absolwenci Akademii Muzycznej w Katowicach: skrzypek Andrzej Rudny, drugi skrzypek Jakub Łysik, altowiolista Szymon Stochniol i wiolonczelista Michał Lech, którzy doskonalili umiejętności na kursach mistrzowskich, a potem zdobywali laury konkursów muzycznych. Swoje doświadczenia artystyczne rozwijają też poprzez współpracę z renomowanym solistami (I. Monighetti, K.A. Kulka), dyrygentami (M. Caldi, M. J. Błaszczyk) oraz innymi zespołami (Sinfonia Varsovia).

 

 {#ukryj#}
18 października 2017, środa g. 18.00

Sala kameralna, Filharmonia Śląska
Z Subito po filmowych ekranach
Kwartet smyczkowy Subito w składzie:
Andrzej Rudny – I skrzypce
Jakub Łysik – II skrzypce
Szymon Stochniol – altówka
Michał Lech – wiolonczela
Program:
Muzyka filmowa w kameralnych aranżacjach

    Projekt "Rozbudowa Filharmonii Śląskiej w Katowicach" współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu XI Kultura i Dziedzictwo Kulturowe, Działania 11.2 -Rozwój oraz poprawa stanu infrastruktury kultury o znaczeniu ponadregionalnym Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2007-2013.

    NEWSLETTER

    Chcesz być powiadamiany o nowościach ?
    Zamów newsletter: